Lütfen bir dakika buraya bakar mısınız?

Anasayfamız ve forumlarımız hakkında duyuruların yapıldığı, üyelerimizin sitemiz hakkında öneri, istek ve görüşlerini sunduğu forumlarımız.
Kullanıcı avatarı
pisagoy
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen pisagoy »

başlığın bu kadar genel dikkat çekici olmasından ötürü özür dilerim. ama sayın idare heyetinden ve adminlerimden bazı ricalarım olacak. tabii takdir sizin.

1. forumun facebook, twitter ve instagram sayfası çok pasif. bir üye olarak katkıda bulunmak istiyorum. nasıl yapabilirim?
2. forumun geyik yapılan bölümleri dışında yeni konular olmadığını görüyorum. nasıl katkıda bulunabilirim?
3. forumun yabancı dil seçeneği var mı? yabancı arkadaşlarım var arkeoloji meraklısı ve onlar da yazmak istiyorlar.
Resim

Kullanıcı avatarı
kırmızı kedi
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen kırmızı kedi »

pisagoy yazdı: 1. forumun facebook, twitter ve instagram sayfası çok pasif. bir üye olarak katkıda bulunmak istiyorum. nasıl yapabilirim?
2. forumun geyik yapılan bölümleri dışında yeni konular olmadığını görüyorum. nasıl katkıda bulunabilirim?
3. forumun yabancı dil seçeneği var mı? yabancı arkadaşlarım var arkeoloji meraklısı ve onlar da yazmak istiyorlar.
1. Pass

2. Yeni konular ekleyebilirsin. Kurallara uygun konuları yayınlıyoruz.

3. Yabancı dil forumu benim bildiğim yok ama bence güzel fikir. Desteklerim.
:kedi:

Kullanıcı avatarı
anarchos
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen anarchos »

yabancı dil forumunu desteklemiyorum. isteyen translate ile çevirip katılsın. hangi evrensel yabancı dil ile yazacağız mesela arkadaşlar. arkeolojinin aktif dili ingilizce değil, bu konuda ne yapacağız.
impossible is nothing. impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it. impossible is not a fact. it's an opinion. impossible is not a decleration. it's a dare. imposibble is potential. impossible is temporary.

Kullanıcı avatarı
soba borusu
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen soba borusu »

oyun bölümündeki aşırı geyik oyunların biraz daha dolu oyunlarla desteklenmesi mesela biraz daha kaliteyi arttırırdı.

Kullanıcı avatarı
kırmızı kedi
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen kırmızı kedi »

@pisagoy mesaj attım sana. bana döner misin.
:kedi: