Mutlu Yıllar Midye-Biram

Özel ve önemli günleri kutladığımız forumlarımız
Kullanıcı avatarı
egeria
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Re: Mutlu Yıllar Midye-Biram

Mesaj gönderen egeria »

tşk ederim tatlım sen de iyi ki katıldın aramıza ;) ee arkadaşını söyle misali demek ki o yıllardan bu yıllara yeni yerler ve dostluklarla devam...

Gökçencim hoca çok net görmüştü :) ama insafa gelmiş bana da ceza olarak hakkım deil yeterli notu vermişti kanımca, kendisine saygılar :) Sorunsuz geçti gitti ikimiz için de bu anı sınavdan alıncak 90 dan kıymetli :)

Kullanıcı avatarı
sonerium
Site Yetkilisi
İletişim:

Mesaj gönderen sonerium »

Bu ne güzel, ne sıcak bir muahbbettir, aranıza girmekten çekindim. Buket'im, can arkadaşım, iyi ki varsın sen ve iyi ki doğmuşsun. Görüşmeyeli çok uzun oldu sanırım ama tren garı kısmında ben neden yoktum yahu? Efes gezisine okulla mı gitmiştik ki biz? Sanırım yaşlanmışım, unutmaya başlamışım. Ama seni unutmadım, önemli olan o. Ama belki bir ara, siz eski dostlar, biz eski dostlar buluşuruz bir Şirince'de, bir tren garında, Aydın'da, Selçuk'ta. Belli mi olur? :)
"Kimi zaman başarılı kimi zaman başarısız olan kısmen kahraman"

Twitter'da Arkeo-TR | Facebook'ta Arkeo-TR | Instagram'da Arkeo-TR

Resim

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen vinifera »

sonerium yazdı:Bu ne güzel, ne sıcak bir muahbbettir, aranıza girmekten çekindim. Buket'im, can arkadaşım, iyi ki varsın sen ve iyi ki doğmuşsun. Görüşmeyeli çok uzun oldu sanırım ama tren garı kısmında ben neden yoktum yahu? Efes gezisine okulla mı gitmiştik ki biz? Sanırım yaşlanmışım, unutmaya başlamışım. Ama seni unutmadım, önemli olan o. Ama belki bir ara, siz eski dostlar, biz eski dostlar buluşuruz bir Şirince'de, bir tren garında, Aydın'da, Selçuk'ta. Belli mi olur? :)
Okul gezisi değildi o, hava güzeldi bize de esmişti :p

Aranıza girmeye çekindim ne yau, sensiz olurmu :)

Kullanıcı avatarı
sonerium
Site Yetkilisi
İletişim:

vinifera yazdı: Okul gezisi değildi o, hava güzeldi bize de esmişti :p

Aranıza girmeye çekindim ne yau, sensiz olurmu :)
O büyüyü bozmak istemedim, diyelim :))) Okul gezili olan başkaydı, hatırladım şimdi.

Resim

Kullanıcı avatarı
egeria
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen egeria »

hiç öyle kendini bir kenarda sanma sen de o büyülü ortamın tam içindesin canım arkadaşım tşk ederim , aydın mı olur yoksa herhangi bir şehir mi olur hiç inancımı yitirmiyorum gelecez yeniden bir araya ama hala zamanı var sanırım belki de az kalmıstır bu yaz aydın a gelecek arkadaşlar var bizler de ayarlayabilsek hiç fena olmayacak ;)

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Aydın yaa...hiç ısınamamıştık birbirimize... ne enterasan olur yeniden orda toplansak, ya hatta eğitimin kantininde falan otursak :p

Kullanıcı avatarı
egeria
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

Mesaj gönderen egeria »

Hele ben Aydın da bir buluşma talebinde bulunabileceğimi sanmazdım ne nefret ederdim o şehirden hala aynı yapamıyorum yapamıyoruz izmirli olarak deniz olmayan şehirde ısınamıyorum elimde değil ama şu var sanmazdım bu kadar tatlı dostluklarım olacak o şehirde şimdi deniz hala olmayabilir ama öyle güzel dostlukların temeli atıldı ki o şehirde kıymetlilerim arasındadır bilesiniz ey dostlar :)

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

He he benim de öyle, hayatımdaki pek çok önemli şeyin temeli orda atılmış da haberim yokmuş... :p

Kullanıcı avatarı
sonerium
Site Yetkilisi
İletişim:

Yaz sonu herkesin işi bitince, kazıdakilerin kazısı bitince, sonerium'un işleri hafifleyince bir aydın buluşması yapalım en güzzelinden. Eğitim Fakültesi kantini olabilir, eskiden gittiğimiz bir bar olabilir, yapalım bunu :)

Resim

vinifera
Arkeo-TR Üyesi
Arkeo-TR Üyesi

sonerium yazdı:Yaz sonu herkesin işi bitince, kazıdakilerin kazısı bitince, sonerium'un işleri hafifleyince bir aydın buluşması yapalım en güzzelinden. Eğitim Fakültesi kantini olabilir, eskiden gittiğimiz bir bar olabilir, yapalım bunu :)
eskiden gittiğimiz bar!!!... herhalde kimsenin sevmediği halde (Macar tipi mimarisini saymıyorum) gittiği ve ilk adı çok komik bi şekilde "Eski eserler lokali" olan yer hala duruyordur. Kazıda çalırken evin Macar tipi olduğunu sanat tarihçi arkadaşım "ne komik eski eserler mi geliyormuş şimdi buraya" demişti. Sonra "Eski eserleri sevenler derneği lokali" olarak düzelttilerdi sanırım... Gramofon bozulmuştur, disco misco olmuştur gibime geliyo :p ya Asu'nun nikahından adam gibi bir yer bulamayıp gidip gene eski eserlere oturmuştuk, dolaştığımız akşam sporu olarak yanımıza kar kalmıştı. :p

benim orda en sevdiğim yer doğaçekti :)

Rabia da gelsin :D